Meclis

Aytaç Kurt

1963 yılında Datça'da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Datça'da tamamladım. 1996'da ilçede Atatürkçü Düşünce Derneği’ni kurdum ve iki dönem başkanlığını yaptım. Cumhuriyet Halk Partisi’nde yönetim kurullarında görev aldım ve sekiz yıl İlçe Başkanlığı yaptım. Özel sektör şirket yöneticiliğinden emekliyim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

Tuna Özalp

1985 İzmir doğumluyum . İzmir Ekonomi üniversitesi , İngilizce işletme bölümünden mezunum. İnşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermekteyim.

Bekir Çümen

1968 Emecik Datça doğumluyum. 1993'den beri Turizm ve otelcilik ile ilgileniyorum. Lise mezunuyum.

Mutlu Gündoğan

1980 yılında Datça’da doğdum ve evliyim. İlk, orta ve lise eğitimimi Datça’da tamamladım. Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. Türk Patent Enstitüsü’ne bağlı olarak Marka ve Patent Vekilliği de yapmaktayım.

Filiz Aydeniz

1965 Diyarbakır-Çınar doğumluyum. Aslen Datça-Mesudiyeliyim. Bir kızım ve bir oğlum var. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunuyum. 31 yıl Edebiyat Öğretmeni olarak çalıştım. Sendikal mücadelenin içinde oldum. 4 yıldır Datça’da CHP Kadın Kolları Başkanlığını yürütüyorum.

Saffet Toksöz

1962 Datça ilçesi Yaka Köyü doğumluyum. Yaka ilkokulu ,Datça ortaokulu ,Milas Lisesi ,Kırsehir Eğitim Yüksekokulu Mezunuyum. Emekli Ögretmenim. Halen Yaka Mahallesi'nde oturmaktayım.

Çiğdem Canbey

1981 yılında Gökçeada’da doğdum. Lisans eğitimime kadar Çanakkale’de yaşadım. Pamukkale Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Öğretmenliği mezunuyum. 2004-2007 yılları arasında Datça’nın farklı okullarında öğretmenlik, 2007-2021 yılları arasında Morkanguru Anaokulu’nun kuruculuğu ve müdürlüğünü yaptım. Datça’ya yerleştiğim 2004 yılından beri DAÇEV, Veli-Der ve Kent Konseyi gibi sivil toplum örgütlerinde gönüllü olarak görev almaktayım. Evli ve iki çocuk annesiyim.

Şinasi Tugay Eser

1994 doğumluyum. Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kollarının kademelerinde aktif rol aldım. Dokuz Eylül Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Yüksek Lisansımı Yönetim ve Organizasyon dalında tamamladım.

Yüksel Temel

1982 Ağrı doğumluyum, evli 1 kız çocuğu babasıyım. İlk, orta ve lise eğitimimi Datça'da tamamladım. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. Ankara'da 15 yıl süren Gazetecilik yaşamım ardından Datça'ya geri döndüm. SMMM Ecan Temel Mali Müşavirlik ofisinde aktif olarak çalışıyorum.

Melike Işıktekin

1987 Datça-Sındı doğumluyum. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü mezunuyum. Akademi Datça Spor ve Sanat merkezi kurucu ortağıyım.

Yağmur Ülker

1992, Datça doğumluyum. İlkokul ve ortaokulu Datça’da, liseyi Muğla Anadolu Lisesi’nde okudum. 2015 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, mimarlık fakültesi, mimarlık bölümünden mezun oldum. 2018’den bu yana Datça’da kendi mimarlık ofisimde mesleğimi sürdürüyorum.

Vedat Erdağı

1981 yılında Kars’ta doğdum. İlk orta ve lise öğrenimini Kars’ta tamamladım. 2001 yılında Dumlupınar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdim. 2003 yılından beri Datça’da inşaat mühendisi olarak çalışmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Serdar Ören

1975 Datça doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Kendi şirketimde çalışıyorum.

Melis Özlü

1990 doğumluyum, Datça’lıyım. Evliyim ve iki kız çocuğum var. İlk, orta ve lise öğrenimlerimi Datça’da tamamladım. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunuyum. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirim. İzmir’de büyük ölçekli firmalarda vergi alanında çalıştım. Şu an kendi işletmemiz olan Özlü Datça Yöresel Ürünleri’nin muhasebe işlemlerini takip ediyorum.

Aylin Deniz Kılıç

Ben Aylin Deniz Kılıç.1991 Datça doğumluyum. İlkokul ve ortaokulu Datça da okudum. Liseyi Marmaris Anadolu Lisesinde tamamladım. Ön Lisansımı Dokuz Eylül üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünü bitirdikten sonra Lisansımı Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi olarak tamamladım. Datça da turizm alanında kendi işimi yapmaktayım. Evliyim. Bir oğlum var.

Emrah Kara

1985 Datça doğumluyum evliyim ve bir çocuk babasıyım Muğla Üniversitesi Harita Kadastro ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Datça’da faaliyet gösteren Aile şirketinde Kurucu ve Yönetici ortağım.

...

...